Pvcforum - Pvc Kapı Pencere Sistemleri

PVC Zemin Kaplama

PVC Zemin Kaplama, herhangi bir ev için dayanıklı, uygun fiyatlı ve çekici bir seçenektir. Ayrıca neme ve lekelere karşı mükemmel bir dirence sahiptir. Bu da onu mutfak ve banyolar için popüler bir seçim haline getirir.

PVC zemin kaplama fiyatları kaplayacağı alanın büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. PVC levhalar farklı kalınlıklarda satın alınabilir. Ayrıca mevcut döşeme üzerine yerleştirilebilir veya tek kaplama olarak döşenebilir.

Konu Başlıkları

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC Zemin Kaplama, ahşap veya diğer malzemelere alternatif olarak kullanılabilen bir malzeme türüdür. Genellikle okullarda, hastanelerde ve hijyenin önemli olduğu diğer yerlerde kullanılır. Malzeme kolayca temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Bu da bu tür binalar için iyi bir seçim oldukları anlamına gelir.

PVC zemin kaplamanın maliyeti, kaplamanız gereken alanın boyutuna, kalınlığına ve derzli veya derzsiz olarak isteyip istemediğinize bağlıdır.Pvc zemin kaplama m2 fiyatları Derzsiz en ucuz tip metrekare (m2) başına 25-30 $ civarındadır. Daha kalın parçalar için daha fazla maliyet söz konusudur; 1 mm kalınlığındaki parçalar için m2 başına 48 $ ve 2 mm kalınlığındaki parçalar için m2 başına 72 $.

  Pvc Pencere Fitili Değiştirme En Kolay Yöntem

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC zemin kaplamaları, güzel ve dayanıklı bir zemin oluşturmanın mükemmel bir yoludur. Ucuzdurlar, kurulumu kolaydır ve çok çeşitli renklerde gelirler. PVC zemin kaplamaları her türlü mekan yaratmak için mükemmel bir çözümdür. Ucuzdurlar, kurulumu kolaydır, uzun ömürlüdürler ve birçok renkte gelirler. PVC Döşeme, ticari kullanım için en popüler döşeme türüdür. Aynı zamanda en ucuz zemin türlerinden biridir. Birçok farklı kullanım alanı vardır. Çok ucuz olduğu için mutfak zemini veya banyo zemini olarak bile kullanabilirsiniz. PVC, malzemesini üretmek için ısıtılan ve kimyasal olarak işlenen vinil klorürden yapılmış sentetik bir malzemedir. (Pvc Süpürgelik)

PVC Zemin Kaplaması, hem evsel hem de ticari olabilen zeminleri kaplamak için kullanılan bir plastik türüdür. Bir Zemin Kaplama Pvc de farklı renklerde gelir, ancak genellikle beyaz veya gridir.

Zemin Kaplama Pvc

PVC, hem beton hem de ahşap zeminlere kurulabilir ve diğer zemin kaplama türlerine göre birkaç avantaj sunar. Kurulumu ve onarımı nispeten kolaydır; Büzülme ve bükülme yoktur. Toksik değildir, geri dönüştürülebilir, kolay çatlama ve kırılma yapmaz, ısı yalıtım özelliği sunar, yangın hasarlarına karşı dayanıklıdır.

  PVC Balkon Kapısı

PVC zemin kaplama evlerde kullanılan en dayanıklı zemin kaplamalarından biridir. Aynı zamanda en uygun fiyatlı olanlardan biridir ve bakımı kolaydır. PVC zemin kaplama fiyatları PVC’nin cinsine göre değişmekle birlikte metrekaresi 1-4$ arasında değişebilmektedir. Maliyet, kurulumun kalitesine ve türüne bağlı olacaktır. Satın alımlarınız için fazla ödeme yapmamak için herhangi bir şey satın almadan önce her zaman araştırma yapmalısınız.

Yorum yapın