Pvcforum - Pvc Kapı Pencere Sistemleri

PVC Cam Balkon

PVC Cam Balkon, cam ve alüminyum gibi çeşitli malzemelerden yapılmış bir cam balkon türüdür. PVC Cam Balkon ile ilgili en iyi şey uygun fiyattır. Bu yazımızda Pvc Cam Balkon Modelleri ve Pvc Cam Balkon Fiyatlarından bahsedeceğiz.

PVC Cam Balkon Hakkında Bilgiler

PVC Cam Balkon modern ve zarif bir tasarımdır. Cam balkonun şık görünümünü PVC’nin dayanıklılığı ve güvenliği ile birleştirir.

PVC Cam Balkonlar tek bölmeli, çok bölmeli ve temperli cam gibi farklı tarzlarda gelir. PVC Cam Balkonlar L şeklinde veya U şeklinde farklı şekillerde de mevcuttur. PVC Cam Balkonlar için en yaygın boyut 3m x 2m (9’8″ x 7’6″)’dir, ancak ihtiyaçlarınıza göre özel olarak üretilebilirler.

PVC Cam Balkon Hakkında Bilgiler

Balkon kaplamaları için en popüler seçeneklerden biri PVC’dir. Uygun fiyatlı, dayanıklıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renk ve dokular sunarlar.

En popüler PVC Cam Balkon Modellerinden bazıları şunlardır:

  • PVC Vinil Balkon: Bu model nem ve ışıktan koruma sağlayan çok katmanlı bir yapıya sahiptir. Alüminyum ray sistemi ile balkon zemininize veya duvarlarınıza monte edilebilir.
  • PVC Alüminyum Pencere: Bu model herhangi bir yapısal desteğe ihtiyaç duymaz ve sadece kaydırılarak ve vidalarla sabitlenerek kurulabilir.
  • PVC Vinil Pencere: Bu model, montajı için yalnızca bir pencere panelinin çıkarılmasını gerektirdiğinden, balkonunuza kolayca erişmenizi sağlar.
  Çift Açılır PVC Pencere

En popüler PVC Cam Balkon Fiyatlarından Bazıları

PVC cam balkon kullanımı Türkiye’de popüler bir trend. Bunun nedeni, çevre dostu, bakımı kolay ve uygun bir fiyata temin edilebilir olmasıdır. Metal balkon ile aynı görünüme sahiptir ancak boya gerektirmez. PVC Cam Balkon da güvenlik, ve dayanıklılıktan ödün vermeden modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre özelleştirilebilen modern görünümlü bir balkon arıyorsanız, PVC Cam Balkon Modellerini tercih etmelisiniz.

Pvc Cam Balkon Modelleri

Pvc Cam Balkon Modelleri

PVC pencere korkuluklarının farklı modelleri bulunmaktadır. En popüler PVC pencere korkuluk çeşitleri sabit uzunluk, sabit genişlik, sabit yükseklik ve sürme genişlik modelleridir.

Sabit uzunluklu model en basit tasarımdır. Sol ve sağ panellerin her ikisi de sabit bir uzunluğa ayarlanmıştır. Böylece birbirlerinden bağımsız olarak ayarlanamazlar. Sabit genişlikli modelde bir panel sabit genişlikte, diğer panel ise kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Sabit yükseklik modelinde ayrıca ayarlanmış bir panel bulunurken diğer panel kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Son olarak, her iki panelin birbirinden bağımsız olarak ayarlanmasını sağlayan sürgülü PVC pencere korkulukları da bulunmaktadır. (Pvc (Lambiri) Panel)

  PVC Kaplama

Pvc Cam Balkon Modelleri

PVC Cam Balkon ağırlıklı olarak konut amaçlı kullanıldığı için doğal aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaktadır. Malzemenin ayrıca UV ışınlarına dayanıklı olması gerekir. PVC Cam Balkon tasarımı sadece dekoratif değil aynı zamanda pratiktir. Örneğin balkonda cam korkuluk varsa, çocukların balkondan düşmesi engellenir. Veya PVC’den yapıldığı için insanların yanlışlıkla korkuluklara dokunup takılması gibi endişeleriniz olmaz.

PVC Cam Balkonlar sadece konutlar için değil; oteller ve apartmanlar gibi diğer ortamlarda da görülebilirler.

Pvc Cam Balkon Modelleri

PVC Cam Balkona karar verirken farklı model ve fiyatları bilmek önemlidir.

Pvc Cam Balkon Modelleri : İki ana tip PVC cam balkon modeli vardır:

  1. – Sabit tip, duvara ve tavana vida ve yapıştırıcı ile kalıcı olarak sabitlenir, yani bunlar sökülemez veya değiştirilemez.
  2. – Hareketli tip, kullanılmadığında tekrar kaydırılarak duvar veya tavandan dışarı çekilebilir.

PVC Cam Balkon Fiyatları 2022:

2022 yılı için sizlere fiyat listesi içerisinde sunulan Pvc Cam Balkon Fiyatları, hangi ürün marka ve model tercih edilecek ise Pvc Cam Balkon işlemlerimizden yararlanacağınız detaya bağlı olarak belirlenir. 2022 fiyat seçenekleri, kapama işleminin uygulayacağı balkon alanının ölçü değerlerini göz önünde bulundurularak belirlenir.

  Pvc Pencere Değiştirme Ve Yenileme

Metrede kaç tane panel olduğuna ve hangi malzemeden yapıldığına göre fiyat değişmektedir. PVC paneller genellikle diğer malzemelerden daha pahalıya mal olur. Çünkü daha iyi ısı yalıtımı ve dayanıklılık gibi daha fazla fayda sağlarlar.

PVC Cam Balkon Fiyatları

PVC Cam Balkon, modern ve şık tasarıma sahip bir ev için harika bir seçenektir. PVC Cam Balkon 1990’lardan beri piyasada ve popülaritesi arttı. Günümüzde evler için en popüler balkon tasarım türlerinden biridir.

PVC Cam Balkon, kirlenebilecek veya paslanabilecek bir malzeme değildir. Bakımı ise gerçekten oldukça kolaydır. Ayrıca her yıl boyanması gerekmez, bu da zamandan, bakım maliyetlerinden ve işçilikten tasarruf sağlar.

Yorum yapın