PVC şerit perdeler hakkında bilgi

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
PVC şerit perdeler işletmelerin işini kolaylaştırıyor
Günümüzde birçok sektörde ve işyerlerinde iş makine
lerinin kullanımı, ağır ve yüksek türde olanların da kullanımının yaygın olduğu yerlerde geçişlerin kolay ve güvenli olması özelliklerini karşılamak üzere PVC şerit perde üretim ve kullanımları artırıyorBölme işlevi görerek kapı olarak kullanılan PVC perdeler zaman kazandırmakta ve klasik türdeki kapı türündeki elemanların kullanımının gerektirdiği tesisat ve eleman ihtiyaçlarını önlemektedir. Bu şekilde zaman tasarrufu sağlanmakta, kaliteli ve güvenli geçişler sağlanmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar. PVC yapısı gereği maksimum koruma sağlayarak özellikle yangına karşı hassasiyet göstermezler. Alev alma veya alevi yayma özellikleri olmayıp alev alma noktaları çok yüksektir. Bu şekilde işyerinde oluşabilecek herhangi bir aksi durumun yayılmasını önlemekte ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.

PVC şerit perdeleri bakteri gibi zararlı mikroorganizmaların oluşumunu önlemesi sebebi ile gıda ve sağlık sektörlerinde bulunan işyerlerinde de kullanılmaktadır. Güneş ışığının geçirgenliği sağlayarak yeterli aydınlatmayı sağlamaktadır. Gün ışığını geçirirken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarını emme özelliğine sahiptir. Üretimlerinde güneş ışığının perde üzerinde oluşturacağı çatlama, sararma gibi etkilerini önleyecek özelliklere sahiptir. Temizlik ve bakımı da oldukça kolaydır. Temizlenmesi esnasında kuru bez ve kimyasal içerikli malzemelerin kullanımından kaçınılarak su ve sabun kullanımı ile gerçekleştirilebilir. Kolay temizlenebilir ve bakımlarının sık olmaması sebebi ile yüksek oranlarda tercih edilir ve iş akışını aksatmazlar.

VC şerit kapıların montajı da oldukça kolaydır. Zaman kazandırmakla kalmayıp, günlük iş akşının düzenli olarak devam etmesini sağlarlar. Isı iletkenlikleri oldukça düşüktür ve ahşaptan bile daha azdır. Güvenilir, sağlıklı, pratik ve kaliteli kullanım olanakları sağlarlar. İhtiyaca yönelik olarak istenilen teknik özelliklerde ve renklerde üretimleri gerçekleştirilebilmektedir. Klasik geçiş yerlerinde kullanılan elamanlara nazaran daha az maliyetli olup daha ekonomiktir. Kullanımı fazladan teknik donanım ve tesisat gerektirmemektedir. Tüm bu özellikleri ile kullanım alanları çok geniş olup bazıları; personel giriş ve çıkışlarda, işyerleri bölmelerinde, kaynak bölmelerinde, soğuk depo kapılarında, mal yükleme ve boşaltma alanlarında, depo gibi yerlerdedir. PVC şerit perdeleri ile dışarıdan gelecek olan haşere, toza ve özellikle rutubete karşı koruma sağlamaktadır.
Fabrika ve depo kapılarında Şeffaf pvc perdeler, endüstriyel mutfaklarda antibakteriyel pvc şerit perde, görüntü kirliğini önlenmesini istediğiniz yerlerde buzlu pvc perdeler, kaynak yapılan alanlarda kırmızı kaynak pvc şerit perde modelleri kullanılır.
Pvc şerit perde fiyatları alternatifi olan endüstriyel kapılara göre daha avantajlıdır. Bu sebeple daha fazla tercih edilir. Pvc perde fiyatları kullanılacak olan ürünün kalınlığına göre (2mm, 3mm), pvc levhanın 20cm, 30 cm olmasına ve alandaki ölçüye göre hesaplanmaktadır. 3mm kalınlığında ve 30 cm genişliğindeki pvc perdeler büyük ölçülerde tercih edilir.PVC KENAR BANDI NEDİR, ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
 


Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
YÜKSEK HIZLI PVC KAPI

Özellikle üretim yapılan işletmelerde sürekli giriş çıkış yapıldığı için PVC hızlı kapı bu konuda mantıklı bir tercihtir. Kapı özellik itibariyle PVC maddesinden imal edilmiş kolay bir mekanizma ile satışa sunulan ekonomik bir üründür. Üretim alanına giriş ve çıkışın çok yapıldığı fabrikalarda ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Her boyuta göre üretilen bu kapılar piyasada uygun fiyatlarla satılmaktadır. İşletmelerde mali yönden daha çok tercih edilen PVC kapılar kurulum açısından zahmetsizdir. Ekonomik olması özelliği de işletmelerin tercih etmesini konusunda etkili bir faktördür. Zaman açısından oldukça avantaj sağlayan bu kapılar hızlı giriş çıkışın yapılması gereken işyerleri için idealdir. Özellikle forklift kullanan işletmeler bu kapılardan daha çok tercih eder.

İşletmeler Yüksek hızlı PVC kapı tercih ederken tasarımlarına da kendileri karar verirler. Kapıda yer alan pencere özelliği özellikle çalışanların motivasyonunu da olumlu yönde etkiler. Sürekli kapalı bir alanda çalışmak ruhsal yönden çalışanın performansını etkiler. Bu da işverenlerin düşünmesi gereken ayrıntıdır. Kapının belirli kısımlarına pencere şeklinde tasarlanan bu kapılar çalışma ortamının aydınlık olması için mantıklıdır. Bunun dışında alt ve üst kısımları renkli orta kısmı şeffaf olan kapılar da alternatifler arasındadır. Hava koşullarından kesinlikle etkilenmeyen bu kapılar uzun kullanım imkânı da sağlar. Hem uzun kullanım hem de ekonomik olması sebebiyle işletmelerin alternatif kapı tercihleri arasında ilk sırada yer alır.


Herhangi bir olumsuzluğun olacağı varsayılarak rayından çıkabilen kapılardır. PVC hızlı kapı hızlı çarpmalarda kesinlikle etkilenmeyen ve deforme olmayan özelliklere sahiptir. Forklift ile gelen çalışan hızını alamayıp PVC kapıya çarpsa dahi çalışan da kapı da zarar görmez. Ortaya rayından çıkan bir kapı zamandan hiç bir şey kaybetmeyip zarar görmeyen bir çalışan çıkar. Rayından çıkan hızlı kapı manuel müdahale ile tekrar rayına oturur. Özellik itibariyle hassas olan bu kapılar giriş ve çıkışlarda kendiliğinden açılıp kapanır. Saniyeler içerisinde kapanan bu kapı saniyeler içerisinde de açılır. Dış ortamın sesini çalışma ortamına, çalışma ortamının sesini de dış ortama iletmez. Güneş ışığından etkilenmediği için de uzun süre kullanılan bu kapılar fabrikaların giriş ve çıkışlarında daha çok tercih edilir.
 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
PVC ŞERİT PERDE ÇEŞİTLERİ
  • Şeffaf PVC Şerit Perde
  • Kaynak PVC Şerit Perde
  • Buzlu PVC Şerit Perde
  • Turuncu PVC Şerit Perde
  • Anti-bakteriyel PVC Şerit Perde
  • Takviyeli PVC Şerit Perde
  • Düşük Isı PVC Şerit Perde
  • Standart PVC Şerit Perde
 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
Şeffaf PVC Şerit Perde


Şeffaf PVCPerdeler en sık tercih edilen modeldir. Görüş netlüğü sağlaması hem güvenlik açısından hemde verimlilik açısından önemlidir. genellikle fabrika ve depolarda kullanılmaktadır.


Buzlu PVC Şerit Perde

Buzlu PVC Şerit Perdeler iç tarafı göstermezler. Bu sepepten dolayı atık depoları, bulaşıkhaneler veya içerisini görünmesini istemediğiniz alanlarda kullanılırlar.

Kaynak PVC Şerit Perde


Kaynak Pvc Şerit Perdeler yanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılırlar.

Antibakteriyel PVC Şerit Perde

Antibakteriyel PVC şerit hijyen zorunlululuğu bulunan alanlarda tercih edilmektedir. Gıda depolarında ve sanayi mutfaklardında Dış Ortamdan gelecek uçan haşereleri ve tozu önler.


PVC Şerit Montajı

PVC Şerit Perde montajı oldukça kolaydır. herhangi bir uzmana ihtiyaç duymadan montaj yapabilirsiniz. Perde ile gelen aparatı vida ile asacağınız yere tutturmanız yeterli olacaktır.

PVC Şerit Kapı

PVC Şerit Kapılar depo girişlerinde, soğuk hava depolarında, mal yükleme boşaltma kapılarında, sanayi mutfaklarında, soğutucu kamyonlarında
 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
PVC Şerit Perde Montajı Nasıl Yapılır.

PVC perde için nasıl kurulur ve ölçülür.
Bir pvc perde nasıl takılır.
Plastik şerit perde nasıl kurulur?
Plastik şerit perde nasıl takılır.
Plastik şerit perde takılması.
Plastik şerit perde takılması.
PVC perde üzerine bir kancanın nasıl takıldığını gösteren bir 3D animasyon.


 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
PVC ŞERİT KAPI

Günümüzde özellikle endüstriyel alanda çalışmalar için kullanılan PVC Şerit Kapı birçok avantajı elde etmeniz için size sunulan özel bir fırsattır. PVC şerit kapılar çalışma alanlarınıza hem ışık hem de dışarıyı görebilme imkânı ile güvenlik konusunda da çok tercih edilir. PVC şerit kapıya sahip olmanız sizlere güvenlik imkânı verdiği gibi ayrıca herhangi yangın olayında yangını yaymama özelliği sayesinde sizleri bu kazadan sonra daha az zarara sokar. Gayet makul fiyatlarla her türlü kullanım ortamı için uygun şerit kapılar ile sizler de rahat edeceksiniz. Bir diğer avantajı ise kolay temizlenebilme özelliği olan PVC şerit kapılar ile hijyeni derinlemesine yaşabileceksiniz.


Kolay temizlenebilen kaliteli PVC maddesinden yapılan şerit kapılar sizler için ekonomik ve en uygun seçenektir. Şerit kapıları temizlemek için su ve sabun ve bez yeterli olacaktır. Aksi takdirde kullandığınız ağır kimyasallı ürünler kapınızı aşındırarak sizleri üzebilir. PVC Şerit Kapı çeşitlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda özel ebatlarla da hazırlanabilmektedir. Kullanım alanınıza uygun ebatları bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Çok kısa bir sürede stoklarımızdan ya da fabrikamızda ürettiğimiz özel ebatlı şerit kapıları adresinize kadar getiririz. Montajına kadar yaparak sizlere hiçbir sorun yaşatmadan her aşamada yanınızda oluruz. Garantili PVC şerit kapılar sizlere sunduğu bu ayrıcalıkların yanında birde herhangi bir sorunda bizlere ulaşabilme imkânı verir.


Üretiminde kullandığımız özel ürünler sayesinde herhangi bir kırılma, çatlama ya da renk değiştirme özelliği olmadan uzun süre kullanma avantajı elde edersiniz. Güvenli ve kullanışlı bir PVC şerit kapı arıyorsanız birde firmamıza göz atmanızı öneririm. Firmamızda fabrikadan halka üretim olduğu için stoktan ürünlerle araya aracı sokmadan uygun fiyatlı şekilde temin edebilirsiniz. Yapımında kullandığımız dayanıklı ve esnek yapı sayesinde yıllarca kullanarak ürünlerimizden memnun kalabilirsiniz. Her türlü ölçüde PVC Şerit Kapı siparişleri alarak anında gönderim ile sizlere hızlı, ekonomik ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Çok avantajlı bir şerit kapı alışverişi için firmamız sektörde bir numaradır. Ürünlerimize ulaşmak için resmi internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
53
Tepkime puanı
4
PVC ŞERİT LEVHA

PVC Şerit Levhalar pvc şerit perdelerin yapımında kullanılır. 2mm ve 3mm kalınlıktaki levhalar boyuta göre hangi kalınlıkta kullanılacağı belirlenir. aynı zamanda PVC levhalar genişlik olarakta 3 farklı ölçüye sahiptir. 20 cm, 30 cm ve 40 cm genişliğinde olan PVC levhalar kullanılacak alanın ölçüsüne göre hazırlanır.


PVC Levhaların şeffaf, kırmızı, sarı, buzlu ve mavi olmak üzere farklı renkleri mevcuttur.


PVC levha fiyatları kullanılacak olana malzemenin kalitesi ve kalınlığına göre farklılık gösterir


PVC perde ve PVC kapının temel maddesi olan pvc şerit levhalar özelliklerinin bir hayli fazla olması ve kullanışlı olması sebebiyle ilgi odağıdır. Levhalar kesinlikle güneş ışığından etkilenmeyen uzun yıllar kullanım imkânını size sunan bir üründür. Bunun dışında ham maddesine alevi yayması yaymaması için eklenen bileşenle kullanım alanları artmış bir malzemedir. Her alanda rahatlıkla tercih edilecek şerit plakalar rahat ve kolay kullanımından dolayı işletmelerin vazgeçemediği ekipmanlar arasındadır. Duru bir su ve sabun yardımıyla temizlenebilecek bu ürün zamanınızın büyük bir kısmını da size bırakır.


Her malzemenin kendi içinde kaliteleri söz konusudur. PVC şerit levha da aynı şekilde kendi aralarında kaliteye ayrılmaktadır. Standart PVC şerit özellikli olan plakalar özellikle PVC şerit kapıları yaparken tercih edilmektedir. Yangına karşı dayanıklı olması da tercih edilme noktasında en etkili faktörlerdendir. Saydam olması yanı sıra mavimsi görünümü diye standardın üstünde bir renktir. Önemli olan işlevselliği olduğu için renk işletmelerin önemsemediği bir özelliktir. Bu gibi özellikli birçok plaka vardır. Yoğun olarak perde ve kapı kullanım alanları olup en büyük özelliğinin alevi yayması olduğundan işletmelerin ekonomik olarak tercih ettiği bir malzemedir.


Plakaların en büyük özelliği ısıyı ve güneş ışınlarını geçirmemesidir. Bunun dışında kalın yapıda olan PVC şerit levha normal bir kapıya göre daha kullanışlı iş hızı bakımından da engelleyici özelliğe sahip olmamasıdır. Kullanım alanlarına göre ayarlanmış olan bu plakalarda kalınlık, en, ürün bileşeni gibi özellikler tercih noktasında etkili özelliklerdir. Kırmızı, sarı, mavi, saydam, kahverengi ve siyah renklerde üretilen bu plakaların her birisinin farklı özellikleri vardır. Her birisinin ortak amacı ise bulunduğu ortamı her türlü olumsuzluklara karşı korumaktır. Şerit plakaların kullanım alanları kısıtlanamaz. Dilerseniz özelliğine göre tercih edeceğiniz plakaları bina içinde ya da bina dışında da tercih edebilirsiniz. Üstün güvenlik koşullarını size sağlayan bu plakaların fiyatları da oldukça uygundur.
 
Üst