Europen

Root

Administrator

Tarihçe
1955 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren Hatipoğlu Grupun bir üyesi olan Hatipoğlu Profil, 1997 yılından beri Türkiye ve dünya çapında faaliyetlerine devam etmekte olup, Türkiye PVC pencere ve kapı profil pazarının önde gelen markalarından biri haline gelmiştir.

Europen Avrupa Standardında kaliteyi hedeflemektedir; iyi bir üretim tasarımı ve müşteri memnuniyeti ilkesi haline getirmiştir. Kurulduğu günden bu yana pazar payı çok hızlı bir şekilde Türk pazarında genişletmiştir. Avrupa da ve Orta Batı da önemli bir yere kavuşmuştur.

MİSYON
SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BÜYÜME ANLAYIŞI İÇERİSİNDE, İNSAN VE ÇEVRE ODAKLI DEĞERLER SUNMAK

VİZYON
PVC PROFİL VE DOĞRAMA SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA PAZAR PAYI VE ÜRÜN KALİTESİ AÇISINDAN İLK ÜÇTE YER ALMAK

EURO PEN KALİTE POLİTİKASI
EUROPEN
olarak tüm faaliyetlerimizde, çevre ve topluma olan sorumluluğumuzun bilinci ile;
· Müşteri memnuniyetini sağlamayı,
· Verimli ve kaliteli üretim yapmayı,
· Kaynakları verimli kullanmayı,
· Çalışanlarımızın katılımını, eğitimini ve motivasyonunu artırmayı,
· Sürekli iyileştirme felsefesini, işletmenin her biriminde uygulanır hale getirmeyi,
Toplam Kalite Yönetimi anlayışını uygulamak, geliştirmek ve devamlılığını sağlamak için tüm gücümüzle çalışmayı taahhüt ederiz.
Yönetim Kurulu Başkanı (Genel Müdür)
Nebi HATİPOĞLU

İletişim Bilgileri
Europen Endüstri İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Genel Müdürlük
Adres:Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No: 33 ESKİŞEHİR - TÜRKİYE
Telefon:(+90) 222 236 11 00
Faks:(+90) 222 236 00 67
E-Posta:info@europen.com.tr

Root

Administrator
EUROPEN ÇEVRE & İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

ESKİŞEHİR’ de PVC sektörüne çalışan EUROPEN olarak ;

PVC ve PVC doğrama üretimi sırasında, sadece işin sonuçlarına değil , bu sonuçların nasıl elde edildiğine de önem veriyoruz.

Bu bağlamda EUROPEN ‘te “önce insan” prensibi doğrultusunda İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi , “doğaya ve topluma saygı” prensibi doğrultusunda da ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi aracılığıyla , faaliyetlerinin çevre ve insan sağlığı üzerinde sebep olabilecek olumsuz etkilerini kontrol altında tutarak müşterilerinin isteklerini eksiksiz yerine getirmeyi hedefler.

Bu hedef doğrultusunda ;

• Çalışanlarımızın sağlığı için iş, çalışılan ortam ve çevre koşullarını sürekli iyileştirerek iş güvenliğini arttırmak,
  • İlgili çevre , iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına, yasalara ve diğer tarafların gerekliliklere uymak,
  • Geri dönüşümü olan her türlü mamül, yarı mamül ve hammaddenin yeniden kullanımını sağlayacak araştırma ve iyileştirmeleri sürekli yapmak,
  • Atık miktarlarımızı ve enerji tüketimimizi, her yıl belirlenen çevre amaç ve hedefleri doğrultusunda azaltarak, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmak,
  • Yeni proje ve yatırımları gerçekleştirirken iş sağlığı ve güvenliği risklerini ve çevresel etkileri değerlendirmek,
  • Tüm paydaşlarımızı çevre ve iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirmek ve çevrenin korunması çalışmaları için teşvik etmek,
  • Muhtemel acil durumları, çevre ve iş kazalarını engelleyecek tedbirleri önceden almak, temel ilkemizdir.

EUROPEN olarak kurduğumuz ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini, tüm çalışanlarımıza görev ve sorumluluklar vererek yürüteceğimizi ve sürekli olarak geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Nebi HATİPOĞLU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Root

Administrator
ÜRETİM

Üretim Tesisleri

Eskişehir Organize sanayi bölgesinde 40.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 77.000 m2 alan üzerine kuruludur.Yılda 30.000 ton üretim kapasitesine sahip olan EUROPEN üretimin %10 u pvc panel geri kalan kısmı ise pvc profil olarak gerçekleşmektedir.24 adet profil extrüderi 1 adet pvc plaka extrüderi, 3 adet laminasyon hatta bulunmaktadır. Dünya pazarındaki gelişmeleri ve tüketici ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız bu doğrultuda ürün yelpazesini genişletmeyi ön planda tutmuştur

Root

Administrator

Doğrama Malzemelerinin Isı Isı Yalıtım Değerleri (DIN 4108)
Meteryal CinsiIsı Yalıtım Katsayısı
Ahşap0.12 kcal/m² hA°C
Plastik0.13 kcal/m² hA°C
Demir50 kcal/m² hA°C
Aliminyum175 kcal/m² hA°C

Root

Administrator
Ses Yalıtım Değerleri
Pencere Sistemleri Ses Yalıtımm Değerleri:

Europen, pencere ses yalıtımlarında DIN 4109 normlarına uygundur. Isı camla Europen Pencere Sistemleri ile 35 desibele varan ses yalıtımı ile sessiz bir ortam sağlar.

Root

Administrator

Son düzenleme: